Rubik (7.x-4.0-beta4) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Comments
it: Commenti

en: Save
it: Salva

en: Help
it: Aiuto

en: Add
it: Aggiungi

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: (active tab)
it: (scheda attiva)
