Rubik (7.x-4.0-beta4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Help
ne: सहायता
