Rubik (7.x-4.0-beta6) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Add
gl: Engadir

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: (active tab)
gl: (solapa activa)
