Rubik (7.x-4.0-beta6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек
