Rubik (7.x-4.0-beta6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Add
fa: افزودن

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)
