Rubik (7.x-4.0-beta7) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
