Rubik (7.x-4.0-beta7) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Add
lt: Pridėti

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)
