Rubik (7.x-4.0-beta7) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt
