Rubik (7.x-4.0-beta8) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Comments
az: Şərhlər

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Add
az: Əlavə et

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
