Rubik (7.x-4.0-beta8) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Comments
mg: Heviteny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
