Rubik (7.x-4.0-beta8) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Comments
pl: Komentarze

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Add
pl: Dodaj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: The Rubik theme requires the !tao base theme in order to work properly.
pl: Skórka Rubik wymaga bazowej skórki !tao do poprawnego działania.

en: Please confirm
pl: Proszę potwiedzić

en: More help topics
pl: Więcej tematów pomocy

en: Posted by !username
pl: Opublikowany przez !username

en: Clean admin theme.
pl: Przejrzysta skórka administracyjna.
