Rubik (7.x-4.0-rc1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽
