Rubik (7.x-4.0-rc1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Comments
fr: Commentaires

en: Save
fr: Enregistrer

en: Help
fr: Aide

en: Add
fr: Ajouter

en: Feeds
fr: Flux

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: (active tab)
fr: (onglet actif)

en: The Rubik theme requires the !tao base theme in order to work properly.
fr: Le thème Rubik requiert le thème de base !tao pour fonctionner correctement.

en: Please confirm
fr: Veuillez confirmer

en: More help topics
fr: Plus de sujets d'aide

en: Posted by !username
fr: Posté par !username

en: Clean admin theme.
fr: Nettoyer le thème de l'administration.
