Rubik (7.x-4.0-rc1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Help
si: සහාය
