Rubik (7.x-4.0-rc1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Add
sv: Lägg till

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: The Rubik theme requires the !tao base theme in order to work properly.
sv: Temat Rubik kräver bastemat !tao för att fungera korrekt.

en: Please confirm
sv: Vänligen bekräfta

en: Posted by !username
sv: Inlagt av !username

en: Clean admin theme.
sv: Rent administratörstema
