Rubik (7.x-4.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ
