Rubik (7.x-4.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Comments
be: Каментары

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: (active tab)
be: (актыўны таб)
