Rubik (7.x-4.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Comments
bs: Komentari

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj
