Rubik (7.x-4.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Comments
hr: Komentari

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)
