Rubik (7.x-4.0) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
