Rubik (7.x-4.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: The Rubik theme requires the !tao base theme in order to work properly.
sk: Téma vzhľadu Rubik požaduje základnu tému vzhľadu !tao za účelom správneho fungovania.

en: Posted by !username
sk: Odoslal používateľ !username
