Rubik (7.x-4.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
