Rubik (7.x-4.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)
