Rubik (7.x-4.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Feeds
he: הזנות

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)
