Rubik (7.x-4.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la
