Rubik (7.x-4.1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Comments
id: Komentar

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Save
id: Simpan

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Add
id: Tambah

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: (active tab)
id: (tab aktif)

en: Clean admin theme.
id: Tema admin yang bersih.
