Rubik (7.x-4.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Comments
ja: コメント

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: Default
ja: デフォルト

en: Add
ja: 追加

en: Feeds
ja: フィード

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)
