Rubik (7.x-4.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх
