Rubik (7.x-4.1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Comments
oc: Comentaris

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Feeds
oc: Flux

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)
