Rubik (7.x-4.1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Comments
ru: Комментарии

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: The Rubik theme requires the !tao base theme in order to work properly.
ru: Теме Rubik требуется базовая тема !tao для правильной работы.

en: Please confirm
ru: Пожалуйста, подтвердите

en: Posted by !username
ru: Автор !username

en: Clean admin theme.
ru: Легкая административная тема.
