Rubik (7.x-4.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit
