Rubik (7.x-4.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
