Rubik (7.x-4.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Comments
vi: Bình luận

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Save
vi: Lưu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)
