Rubik (7.x-4.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar
