Rubik (7.x-4.2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: (active tab)
bn: (সক্রিয় ট্যাব)
