Rubik (7.x-4.2) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Comments
ca: Comentaris

en: Yes
ca: Sí

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Feeds
ca: Canals

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: The Rubik theme requires the !tao base theme in order to work properly.
ca: El tema Rubik requereix el tema base !tao per tal de funcionar correctament.

en: Please confirm
ca: Confirmeu si us plau

en: More help topics
ca: Més temes d'ajuda

en: Posted by !username
ca: Enviat per !username

en: Clean admin theme.
ca: Tema net d'administració
