Rubik (7.x-4.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: (active tab)
el: (ενεργή καρτέλα)
