Rubik (7.x-4.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Posted by !username
et: Lisas !username
