Rubik (7.x-4.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Comments
is: Ummæli

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Save
is: Vista

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
