Rubik (7.x-4.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Comments
jv: Komèntar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: (active tab)
jv: (tab aktif)
