Rubik (7.x-4.2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Add
mr: समाविष्ट करा
