Rubik (7.x-4.2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Comments
nl: Reacties

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Please confirm
nl: Bevestig alstublieft

en: More help topics
nl: Meer hulponderwerpen

en: Posted by !username
nl: Gepost door !username
