Rubik (7.x-4.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
