Rubik (7.x-4.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Comments
ro: Comentarii

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: (active tab)
ro: (tab activ)
