Rubik (7.x-4.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj
