Rubik (7.x-4.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Comments
sq: Komente

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
