Rubik (7.x-4.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
