Rubik (7.x-4.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Comments
uk: Коментарі

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Feeds
uk: Потоки

en: Sidebar
uk: Панель

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)
