Rubik (7.x-4.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Default
ur: طے شدہ

en: Add
ur: شامل کریں

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
