Rubik (7.x-4.3) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Comments
af: Kommentaar

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Sidebar
af: Systaaf
